Değerli Seyir Ailesi;

Yaşadığımız dönem bilginin ön plana çıktığı, hızlıca elde edilebilen kaynakların var olduğu, öğrencilerimizin her zamankinden çok daha fazla eğitim-öğretime ihtiyaç duyduğu bir süreçtir.

Bu süreçte eğitim-öğretim yuvaları olan okullarımızın öğrencilerin hem akademik başarısını, hem güvenliğini hem de ahlaki gelişimini pozitif yönde ilerletebilecek çalışmaları yapması gerekmektedir. Her veli öğrencisinin akademik başarısı yanında ahlaki gelişimini ve güvenliğini de düşünmektedir. Biz yeni nesil eğitimcilere düşen ise bu süreci sağlıklı bir şekilde ilerleterek öğrenci-veli-okul üçgeninde sağlıklı nesiller yetiştirmek olmalıdır.

“Eğitim çocuğu sevmekle başlar” ilkesini temel alarak öğrencilerimizi yetiştirmekte, ülkesini ve milletini seven, iş hayatında da başarılı kişiler olmaları yönünde tüm gücümüzle çalışmaktayız. Unutulmamalı ki her çocuk özeldir ve bir yeteneğe sahiptir. Eğitim camiası olarak bizlerde öğrencilerimizi var olan yeteneklerini keşfederek onları daha üretken olabilecekleri sahalara yönlendirmeliyiz.

Saygılarımı sunar seyirli günler dilerim.

Arif ZOR
Genel Müdür