hakkimizda

Misyonumuz

Uzman Eğitimci yönetim kurulumuz ile beş yılı aşkın süredir hizmet verdiğimiz eğitim sektöründe profesyonel çalışmalarımıza “MÜKEMMELE DOĞRU EĞİTİM” isimli eğitim programını yazarak hız verdik. İlkemiz, her zaman mükemmeliyete koşmak fakat hiç bir zaman kazanılan güçlü yönler ile yetinmemektir.

“MÜKEMMELE DOĞRU EĞİTİM” programında, çocuklarımız eğitim alanındaki başarılarını sürekli artırmak için, onları yakından takip eden, her öğrenciye ayrı eğitim koçları ile “ÖĞRENMEDEN GEÇME!” ilkesine göre yetişmektedirler. Öğrencilerimiz, Türkiye de tüm üniversiteleri yakından tanırken yurt dışındaki üniversiteleri de tanımakta, üniversite bölümlerini tanırken hangi mesleklerin kendi yeteneklerine daha uygun olduğunu keşfetmekte, bilimsel yeteneklerini gerekli materyallerle geliştirirken, toplumsal hayat bilinci yüksek sosyal sorumluluk ve değerler eğitimi almaktadır. Zengin sosyal aktivite içeriklerimizle sınav streslerini alırken, spor ve sosyal faaliyetlerimiz ile farklı alanlarda yeteneklerini geliştirmektedirler.

Böylece gençlerimizi, bugününü ve geleceğini değerlendirebilen, yeteneklerini tanıyıp doğru kararlar verebilen bireyler olarak yetiştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Global dünyada, uluslararası alanda tercih edilecek kişi yetiştirmeyi hedefleyen Seyir Koleji, aynı zaman- da bu kişilerin kültürel ve toplumsal değerlerimizi taşıyan, ahlaki değerlerimize sahip tam donanımlı bireyler olmasını amaçlamaktadır.