ogretmen

Esin Ağca

Veli

Şu kadarını söyleyebilirim ki eğitimde bütün bildiklerinizi unutun. Çünkü anlat geç sistemiyle değil, anlamadan geçme sistemi olduğu için mükemmel bir okul. Kardeşim ve yeğenimin gittiği muazzam bir yuva. Emeği geçenlere teşekkürler.

ogretmen

Aleyna Aşıcı

Öğrenci

Sabah bizi karşılayan öğretmenler, müdürümüz, müdür yardımcımız hepsi bizim geleceğimiz için uğraşıyorlar. Derslerimiz öğretmenlerimiz sayesinde güzel geçiyor. Müdür her zaman sınıfları dolaşıp halimizi hatırımızı soruyor. Öğretmenlerimiz arkadaş gibi bizimle. Kısacası mükemmel bir okul.

ogretmen

Pelin Mete

Samimiyetin, içtenliğin olduğu ve her şeyden önce eğitimde sevgiyi temele alan, öğrencinin öncelikle iç huzurunu sağlamaya çalışan, “öğrenmeden geçme” metodunu kendine temel alan başarı odaklı bir  eğitim yuvası.

ogretmen

Melisa Şen

Öğrenci

Öğretmeninden sınıflarına kadar her şeyi mükemmel. Bir kere bu okula severek geliyoruz. Mutlu uyanıyoruz sabahları. Her sabah bizi kapıda karşılayan öğretmenlerimiz var. Çok güzel ders anlatımlara sahipler. Her öğrenciyle ilgileniyorlar. Herhangi bir probleminizde size yardımcı olmaya çalışan güzel kalpli insanlar var burada. Burada MUTLUYUZ. Tercihimden asla pişman değilim. Öneriyorum.

ogretmen

Esra Çınar

Öğrenci

Geleceğimiz için gece gündüz uğraşan, “öğrenmeden geçme” metodunu benimseyen ve benimseten şahane bir okul idaresine sahip olmak mükemmel. Bizim iyi bir eğitim almamız için her türlü imkanı sunan, tüm sorunlarımıza ilgilenen, bize aile sıcaklığını veren , her zaman destek çıkan ve motive eden, velilerimize özen gösteren değerli okul müdürümüz değerli hocalarımız ve bize sahip çıkıp hocalıktan sonra abi sıcaklığını veren değerli müdür yardımcımız Ömer hocamıza içtenlikle teşekkür ederim.